تجمع اعتراضی کارکنان بیمارستان خمینی در کرج برای چهل و دومین بار ـ ۲۸ بهمن ۹۷

  • روز یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ کارکنان بیمارستان خمینی در کرج که از وضعیت معیشتی خود کارد به استخوانشان رسیده است  و تا کنون ۴۱ بار تجمع اعتراضی برای گرفتن یک سال حقوق عقب افتاده خود برگزار کرده‌اند؛ برای چهل و دومین بار و این بار محوطه بیمارستان دست به تجمع زدند. کارکنان بیمارستان خمینی در کرج علیه شهرداری و شورای شهر که اقدام به دخالت در امور این بیمارستان کرده‌اند، شعار سر دادند. آنها شعار می‌دادند: «شهرداری همیاری چی کار به درمان داری»
  • در قبال یک سال حقوق پرداخت نشده هیچ اقدامی صورت نگرفته است
  • یادآوری می‌کنیم که کارکنان بیمارستان خمینی با اینکه ۴۲ بار در اعتراض به عدم پرداخت حقوق‌های عقب‌افتاده خود دست به تجمع اعتراضی زده‌اند، اما تا کنون هیچ اقدام عملی صورت نگرفته است. تنها ماه‌های پرداخت نشده حقوق کارکنان این بیمارستان افزایش یافته است. معترضین چندین بار نیز در خیابان‌ها و میدان‌های اصلی شهر کرج  برای رساندن صدای حق‌خواهی خود به مردم، دست به تظاهرات و راهپیمایی زده‌اند.
  • در روز سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ نیز کارکنان بیمارستان خمینی در کرج برای چهل و یکمین بار در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۲ماه حقوق عقب افتاده خود تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها همچنین نسبت به  عدم تعیین تکلیف وضعیت بیمارستان و پرسنل آن دست به تجمع و راهپیمایی زدند. روز دوشنبه ۲۶ آذر ماه نیز کارکنان این بیمارستان دست به تجمع اعتراضی و راهپیمایی زدند که به درگیری با ماموران کشیده شد.
  • یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو  بکن
  • در تجمع روز یکشنبه که بار دیگر با شعار علیه مقامات دولتی همراه بود، کارکنان بیمارستان خواستار پرداخت حقوق خود شدند. کارکنان بیمارستان خمینی در این تجمع شعار می‌دادند: «نه چهار ماه، نه پنج  ماه، یک سال حقوق نداریم»، «یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو  بکن»، «وعده وعیده کافیست سفره ما خالیست»

 

 


نظرات بسته شده است