خبرهای کوتاه کارگری ـ اجتماعی 

تجمع رانندگان تاکسی نقده در اعتراض به افزایش قیمت لوازم یدکی

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی شهری و مسیر نقده ـ محمدیار، در خیابان ستارخان شهر نقده. تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی نقده، در اعتراض به افزایش قیمت لوازم یدکی و پایین بودن نرخ کرایه‌ها صورت گرفته است. پاییز امسال هم در مقابل ساختمان شورای شهر نقده تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی برگزار شد. در آن تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی شهر نقده، آنها خواستار افزایش نرخ کرایه‌ها شدند.

تجمع اعتراضی کشاورزان شادگان در مقابل استانداری اهواز

شماری از کشاورزان شادگان روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در اعتراض به دخالت برخی مجموعه‌ها از جمله تعاون روستایی در امر انتخابات انجمن صنفی کشاورزان این شهرستان، در مقابل استانداری خوزستان در اهواز تجمع کردند. کشاورزان اعتراض خود را با در دست گرفتن چند دست‌نوشته و بنر نشان دادند.

چهارمین روز تجمع اعتراضی کارکنان سهام عدالت مقابل وزارت اقتصاد و دارایی

کارکنان سهام عدالت روز چهارشنبه ۱۵ اسنفد ۱۳۹۷ برای چهارمین روز متوالی دست به تجمع اعتراضی زدند. معترضین تجمع این بار خود را مقابل وزارت اقتصاد و دارایی برگزار کردند. قرار بود که رییس سازمان خصوصی‌سازی ۳۶ ماه از معوقات ۴۸ ماهه حقوق و بیمه کارکنان سهام عدالت را به صورت کامل پرداخت کند؛ اما از این اقدام سرباز زد

روز گذشته سه شنبه ۱۴ اسفند ماه نیز جمعی از کارکنان دفاتر سهام  عدالت سراسر کشور برای سومین روز متوالی در مقابل سازمان خصوصی‌سازی در تهران تجمع کردند. بیشتر این کارکنان، از مددجویان تحصیلکرده نهادهای حمایتی ـ‌ بهزیستی، کمیته امداد و از اقشار کم‌درآمد جامعه هستند.

تجمع اعتراضی  پرسنل آتش‌نشانی آبادان مقابل فرمانداری و شهرداری

روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ پرسنل آتش‌نشانی آبادان مقابل فرمانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند. این تجمع در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان، صورت گرفت. پرسنل آتش‌نشانی آبادان در تجمع مقابل فرمانداری با در دست داشتن چندین دست‌نوشته اعتراض خود را ابزار داشتند.

پرسنل آتش‌نشانی آبادان همچنین تجمع اعتراضی دیگری را مقابل شهرداری مرکزی این شهر برگزار کردند. آنها بر روی بنری خواسته خود را مبنی بر پرداخت چندین ماه حقوق و بیمه معوقه نوشته بودند.

تجمع اعتراضی کارکنان بیمارستان خمینی کرج

شماری از کارکنان بیمارستان خمینی کرج روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۷ در اعتراض به بی پاسخ ماندن مطالبات شان، اقدام به تجمع اعتراضی کردند. کارکنان بیمارستان شعار می‌دادند:‌ «استاندار، شهبازی صندلیتو رهاکن فکری بحال ماکن»

کارکنان معترض این بیمارستان به بلاتکلیف بودن وضعیت و سرنوشت محل کارشان و عدم همکاری مقامات سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز و استانداری البرز اعتراض کردند.

 

 


نظرات بسته شده است